Оплата і доставка

Оплата і доставка
Компанія «ЦеПроПак» з першого дня піклується про своїх клієнтів. Це проявляється не лише у високій якості продукції, яка продається, а й в інших важливих моментах. Наприклад, ми робимо усе можливе для того, щоб ви могли обирати для себе найзручніший варіант оплати і найнадійніший спосіб доставки придбаного товару.

Сплатити вказану суму за товар можна за безготівковим розрахунком (для юридичних осіб свої умови, для фізичних — свої), за системою післяплати, через PRIVAT24 та LIQPAY, кур’єру під час зустрічі. Доставка здійснюється компаніями «Нова Пошта» і «Делівері». Можливі кур’єрська доставка та самовивіз.

Розглянемо кожне з цих питань більш детально. Вони мають свої особливості, переваги та недоліки.

Оплата

Безготівковий розрахунок

 

Для юридичних осіб

Після оформлення замовлення на товар ви отримаєте на електронну скриньку рахунок на внесення оплати з ПДВ. Рахунок дійсний 3 дні. Сплативши вказану суму та вказавши необхідну інформацію щодо відправки, вам потрібно надіслати нам довіреність на товар або надати цей документ під час отримання товару. При необхідності в офісі вам швидко оформлять всі документи.

 

Для фізичних осіб

Оформивши замовлення на обраний товар, на вказану електронну пошту ви отримаєте рахунок на внесення оплати. Зробити це можна у касі будь-якого державного або комерційного банку. Зверніть увагу, що банки беруть комісію за свої послуги від 1 до 3% від суми сплати. Інколи комісія є фіксованою і складає мінімум 3-5 грн.
Наш розрахунковий рахунок відкритий в ПриватБанку, тому для зручності та мінімізації витрат рекомендуємо звернутися само до цього банку. Оплата, як правило, проходить швидко і з мінімальною комісією. Займати чергу до каси не обов’язково, можна скористатися терміналом самообслуговування. До речі, такі термінали є не лише в банку, а й в торгівельних центрах, інших установах, місцях великого скупчення людей.

 

Післяплата (лише «Нова Пошта»)

Якщо у вас немає можливості чи вільного часу на відвідування відділення банку або на пошуки терміналу самообслуговування, скористайтесь послугою «Післяплата» від компанії «Нова Пошта». Такий варіант зручний ще й тим, що ви сплачуєте за товар в відділенні транспортної компанії лише після того, як огляните його. У разі чого від покупки можна відмовитись.
Ще одна перевага післяплати — швидкість відправки товару. Якщо оформлення вантажу відбудеться до 12:00, «Нова Пошта» відправить його в цей же день. Недолік післяплати — більша комісія, аніж при оплаті через банк або термінал. Комісія розраховується за формулою: 2% від вартості товару + 20 грн.

 

Оплата онлайн через PRIVAT24 або LIQPAY

Якщо у вас є банківська карта, відкрита для оплати через інтернет, можете скористатися онлайн-сервісами PRIVAT24 або LIQPAY. Власники різних видів електронних грошей успішно користуються сервісами, котрі підключені до систем PayPal, WebMoney тощо. В даному разі комісія становить 3%.

 

Оплата кур’єру (лише Київ)

При оформленні замовлення з послугою кур’єрської доставки товар має бути оплаченим на 100%. Вартість самої доставки можна сплатити особисто кур’єру. Детальнішу інформацію з цього питання вам розповість менеджер компанії «ЦеПроПак».

Доставка

«Нова Пошта»

«Нова Пошта»

Користуючись послугами «Нової Пошти», ви маєте можливість сплачувати за товар за фактом його отримання. Про переваги та недоліки такого варіанту ми розповідали вище. Але ще раз хочемо звернути вашу увагу на те, що до вартості доставки в даному випадку додається комісія за пересилання грошей за товар.
В середньому, доставка займає 1-3 дні (інколи більше) — все залежить від віддаленості вашого населеного пункту від Києва. Знайти інформацію щодо строків доставки можна на офіційному сайті компанії-перевізника.
Після доставки ваш товар буде зберігатися в обраному відділенні «Нової Пошти» протягом 4 робочих днів. Якщо ви не встигнете вчасно забрати його, він автоматично повертається на склад відправника. Перед повторним відправленням вам потрібно буде відшкодувати продавцю транспортні витрати в обидві сторони.

«Делівері»

«Делівері»

Щоб отримати вантаж у відділенні транспортної компанії «Делівері», необхідно спочатку повністю сплатити вартість товару. Відправлення здійснюється 2 рази на тиждень, тому краще узгодити терміни і спланувати свою роботу заздалегідь.
Перевізник працює за кількома схемами доставки: «склад-склад»,, «склад-двері». Обирайте для себе оптимальний варіант. Крім цього у вас є можливість самостійно розрахувати приблизну вартість доставки. Для цього достатньо вказати маршрут, категорію та параметри вантажу, відповісти на кілька додаткових питань.
Якщо потрібне страхування вантажу, у компанії «Делівері» є й така послуга. Її вартість зовсім невисока, але це дає додаткову гарантію. З особистого кабінету на офіційному сайті перевізника ви можете слідкувати за статусом відправленого вантажу.

Кур’єрська доставка

Кур’єрська доставка

Доставка товарів кур’єром по місту Києву здійснюється з понеділка по п’ятницю. У вихідні дні – за домовленістю. Вартість послуги обговорюється окремо. Доставка кур’єром в інші регіони України здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта». Терміни та вартість послуги уточнюйте у менеджера.

Самовивіз

Самовивіз

У вас є можливість самостійно забрати замовлений товар з території нашого складу. Але перед цим краще поспілкуватися з представником компанії «ЦеПроПак» та узгодити час прибуття. Завантажимо ваше авто швидко, обережно і без зайвих питань — у нас працюють виключно професіонали.

УВАГА! Обробляємо і відправляємо замовлення клієнтів щоденно — з понеділка по п’ятницю, крім суботи та неділі. Бажаємо приємних та вигідних покупок.

 
Онлайн курсы IT