Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція фундаменту

Пропонуємо вашій увазі сучасні захисні матеріали для гідроізоляції горизонтальних і вертикальних поверхонь фундаменту. Наразі в каталозі інтернет-магазину CeProMag можна вигідно придбати дренажну мембрану та ізоляційну фундаментну плівку торгової марки Fortex. 

Також можна підібрати допоміжні матеріали: спеціальний профіль для монтажу мембрани, кріпильні цвяхи з гумовими прокладками тощо. Наше завдання полягає в тому, щоб ви змогли купити гідроізоляцію фундаменту швидко, недорого, з гарантією високої якості. 

Які завдання виконують гідроізоляційні матеріали для фундаменту

Будь-які будівельні конструкції, котрі знаходяться під землею, мають обмежений термін експлуатації. Але його можна суттєво збільшити, якщо скористатися якісними гідроізоляційними матеріалами. 

Додаткова гідроізоляція бетонних, кам’яних та інших споруд — це надійний захист від:

 • впливу ґрунтових вод, атмосферних опадів, вологи, різкої зміни температури;
 • розповсюдження на поверхні плісняви, розмноження бактерій;
 • передчасного руйнування, виникнення тріщин та інших дефектів.


Якщо мова йде про підвальні та напівпідвальні приміщення, то гідроізоляція фундаменту у даному випадку перешкоджає потраплянню всередину вологи, допомагає зберегти оптимальний мікроклімат, захищає стіни від можливого нерівномірного просідання. І взагалі, відсутність гідроізоляції фундаменту — це порушення норм і правил будівництва. 

Дренажна мембрана для гідроізоляції фундаменту Fortex DREN

На українському ринку добре зарекомендували себе дренажні мембрани торгової марки Fortex. Вони дозволяють надійно захистити фундамент в дренажних системах. Цей гідроізоляційний матеріал є відмінним бар’єром для вологи і в той же час дозволяє поверхням фундаменту «дихати». Особливість таких мембран — наявність функції вентиляції.

 

Експлуатаційні характеристики та переваги матеріалу наступні:

 • сировина виготовлення — високощільний поліетилен (можливе додавання геотекстилю);
 • оптимальний клас водонепроникності навіть під час експлуатації в лужному середовищі;
 • високі показники загальної міцності та міцності на розрив;
 • стійкість до статичного та інших видів навантаження;
 • повна відповідність вимогам пожежної безпеки та екологічним нормам.


Перед тим, як замовити гідроізоляцію фундаменту Fortex DREN, варто пропрацювати такі показники, як розміри полотна в рулоні (довжина, ширина), площа матеріалу, товщина ямок. Якщо виникнуть питання, звертайтесь до менеджера компанії «ЦеПроПак». 

Фундаментна ізоляційна плівка Fortex PAM

Перед вами один з кращих захисних матеріалів, котрий успішно застосовується у будівництві для захисту фундаменту і стін від капілярної вологи з ґрунту. Ізоляційна плівка Fortex PAM відводить воду назовні з внутрішніх поверхонь бетону, цегли, натурального та штучного каменю.

 

Але вона виконує й інші важливі завдання:

 • захист внутрішнього простору підвалу та інших приміщень від потрапляння води й вологи;
 • перешкоджання проникненню повітря всередину через нерівності фундаменту;
 • суттєве збільшення строку експлуатації стін, підлоги та інших елементів будівлі.


Ціна на гідроізоляцію фундаменту такого типу доступна, а основні її переваги — це максимально точні розміри (наприклад, 0,25х50 м, 0,365х50 м, 0,5х50 м), оптимальні товщина і поверхнева щільність, хороші показники вологостійкості та стійкості до механічного пошкодження.

 

Для фіксації ізоляційної мембрани чи плівки можна використовувати цвяхи з гумовою прокладкою, а також спеціальний профіль. Допускається застосування цвяхів по всій площі монтажу, а профіль доцільно встановлювати лише у верхній частині гідроізоляції. Такі планки фіксують матеріал і запобігають потраплянню всередину сторонніх предметів. 

Основні переваги покупки в інтернет-магазині CeProMag   

Якщо вам потрібна гідроізоляція фундаменту у Києві або інших містах України, просто ознайомтесь з каталогом нашого магазину. В ньому представлені гідроізоляційні плівки і мембрани з оптимальними технічними та експлуатаційними характеристиками.

 

Додаткові переваги нашої співпраці:

 • дійсно демократичні ціни, можливість купити товар зі знижкою;
 • швидка доставка в різні регіони країни провідними транспортними службами;
 • безкоштовна консультація зручним для клієнта способом.


На сайті вказана актуальна контактна інформація та режим роботи магазину. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, просто зателефонуйте нам або скористайтесь іншими каналами комунікації.

В категорії немає товарів

Онлайн курсы IT