Про компанію

Компанія «ЦеПроПак» — офіційний представник відомого литовського постачальника якісних будівельних, захисних та ізоляційних матеріалів Brasta Build в Україні. Наша співпраця ґрунтується на довірі, взаємоповазі та спільному бажанні забезпечити мешканців Києва та інших українських міст порівняно недорогою і дійсно якісною продукцією. У каталозі ви знайдете товари лише перевірених торгових марок: Fortex, Geocel, Juta, DuPont тощо.

Кілька слів про нашого партнера

Компанія Brasta Build першою у Литві почала формувати культуру будівництва стін та дахів з утепленням. Сталося це у далекому 1996 році, і кожного року асортимент товарів лише розширювався, а їх якість постійно покращувалась. Основна увага приділялась і приділяється не лише будівельним, а й ізоляційно-захисним матеріалам.


Засновники та співробітники компанії Brasta Build пишаються тим, що:

  • першими привезли на литовський ринок дифузну мембрану Tyvek від виробника DuPont;
  • буквально за кілька років розширили географію продаж від країн Південно-Східної Азії до США;
  • успішно надають покупцям матеріали, котрі дозволяють оновити житло раз і на все життя.

Головні принципи Brasta Build: стовідсоткове виконання обов’язків, повага до кожного партнера, орієнтація на результат, прозора й чесна співпраця.

   

«ЦеПроПак» і Brasta Build — партнери на десятиліття

Наша компанія не просто так вирішила співпрацювати саме з цим постачальником. По-перше, у нас спільні головні принципи — ми також ніколи не порушуємо умови договору, з повагою відносимось і до партнерів, і до клієнтів, завжди тримаємо курс на результат.

Друга причина полягає у дійсно високій якості продукції. Ми зацікавлені у тому, щоб наші співвітчизники інвестували у такі матеріали, які з часом добре окупаються за рахунок заощадження ресурсів. Наразі пропонуємо:

  • дифузні і вітрозахисні мембрани, гідроізоляційні та пароізоляційні плівки;
  • агро- і геотекстиль, захисні тенти, армовані плівки і сітки;
  • герметики, клейкі стрічки, захисний картон і папір, штори ПВХ.

Асортимент товарів буде постійно розширюватися, тому що ми ретельно слідкуємо за вітчизняними, європейськими та міжнародними тенденціями будівництва й промислового виробництва. Крім цього ми обов’язково враховуємо попит клієнтів та їх фінансові можливості.

«ЦеПроПак» — надійний український продавець будівельних, захисних та ізоляційних матеріалів відомих брендів. Нам можна довіряти!


Наша місія та цінності


Якість обслуговування

Супроводжуємо кожного покупця від етапу вибору товару до оформлення доставки. Безкоштовно консультуємо, пропонуємо найзручніші та найвигідніші варіанти співпраці.

Професіоналізм

Продаємо лише ті матеріали, в якостях яких впевнені на 100%. Ретельно слідкуємо за тенденціями міжнародного ринку, реагуємо на зміни та інформуємо про це клієнтів.

Орієнтація на результат

Зацікавлені в тому, щоб покупці правильно інвестували кошти та поверталися до нас знову і знову. Головна нагорода для нас — позитивний відгук від задоволеного клієнта.

Співробітництво

Ретельно обираємо партнерів і постачальників товарів. Налагоджуємо з ними ділові та дружні відносини, ніколи не порушуємо умови договору і піклуємось про репутацію.

Онлайн курсы IT